- Kviečiame studijuoti -
- Mus remia -
- Naujienlaiškis -

Taryba


LŽHIS SUVAŽIAVIMO IŠRINKTOS 2017-2019 M. KADENCIJOS SĄJUNGOS TARYBOS, REVIZIJOS KOMISIJOS, ŽURNALO REDAKCIJOS BEI  KITŲ SĄJUNGOS DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Vardas ir pavardė

Darbovietė, pareigos

Darbo telefonas, el.paštas

Prezidentas

Vilimantas Vaičiukynas

Vytauto Didžiojo universitetas, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

8  614  34 230

ltvilimantas@gmail.com

Viceprezidentai

Giedrius Balevičius

Vytauto Didžiojo universitetas, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

(8 37) 75 23 72;  8 687 19 287

gbalevicius@gmail.com

Mindaugas Gudžiūnas

UAB“Ardynas“

862894181

gudmindaugas@gmail.com

Kiti tarybos nariai

Hidrotechnikos sekcija

Karolis Mickevičius

UAB“Inžinerinis projektavimas“

861658212

karolis@projektavimas.net

Vytautas Milius

UAB“Plungės lagūna“

861458151

vytautas@plungeslaguna.lt

Apolinaras Jasaitis

 

Kelmės raj. savivaldybės administracijos žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius

(8 427) 61 148, 8 616 99 478 apolinaras.jasaitis@kelme.lt

Gintautas Sabas

Aplinkos apsaugos agentūra

861118323

Gintautas.sabas@gmail.com

Darius Šapkauskas

UAB“Hidrum“

868548740

dsapkauskas@yahoo.com

Algis Kvaraciejus

Vytauto Didžiojo universitetas, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

(8 37) 752 350; 8 682 57 216

algis.kvaraciejus@vdu.lt

Aleksas Smilgys

 Kraujučio įmonė „Aras“

861852626

Aleksas.smilgys@gmail.com

Rytis Skominas

Vytauto Didžiojo universitetas, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

860014067

Rytis.skominas@vdu.lt

Žemėtvarkos sekcija

Vilma Aleknavičienė

Nacionalinė žemės tarnyba prie ŽŪM

8 610 19 556

alevilmele@gmail.com

Audrius Petkevičius

Advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai”

  8 616 33 163

audrius.petkevicius@ellex.lt

Vilma Kalendauskaitė

868650091

Vilma.kalendauskaite@gmail.com

Linas Dapkus

VĮ Valstybės žemės fondas

861457287

Linas.dapk@gmail.com

Odeta Jogminė

Nacionalinė žemės tarnyba prie ŽŪM

862592937

Odeta.jogmine@gmail.com

Daiva Mikalauskienė

Nacionalinė žemės tarnyba prie ŽŪM

861493764

Daiva.mikalauskiene@nzt.lt

Iveta Kriščiūnaitė

VĮ Valstybės žemės fondas

868657194

Iveta.krisciunaite@vzf.lt

Jolanta Valčiukienė

Vytauto Didžiojo universitetas, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

861860164

Jolanta.valciukiene@vdu.lt

Revizijos komisija

Gitana Vyčienė

Vytauto Didžiojo universitetas, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

(8 37) 75  2286;  8 616 19 486

gitana.vyciene@vdu.lt

Lijana Ramonaitienė

UAB“Pasoda“

8 614 78 331

lijanarama@gmail.com

Jonas Račas

Lietuvos melioracijos įmonių asociacija, vicepirmininkas

(8 5)  272 2157; 8 686 11 034 jonasracas@gmail.com

Žurnalo žemėtvarka ir hidrotechnika“ redakcija

Vanda Vasiliauskaitė

Vyriausiasis redaktorius

8 606 66 370

vandaup@gmail.com

Midona Dapkienė

Redaktorė

8 698 38 739

midona.dapkiene@vdu.lt

Romualdas Survila

Redaktorius

 8 698 10 953

survilar2@gmail.com

Viktorija Zvicevičienė

Redaktorė stilistė

(8 5) 261 23 66;  8 600 43 141

v.zviceviciene@gmail.com

Sąjungos darbuotojai

Ilona Džiautienė

Vyr. finansininkė

8 601 90 321

buhalterija@lzhis.lt

Loreta Grigaitienė

Techninis darbuotojas

(8 37) 75 22 60; 8 612 38 202

loreta.grigaitiene@vdu.lt

Visos teisės saugomos © 2013 lzhis.lt